Оперативна пам'ять Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS632A
Crucial CT4G4SFS632A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS632A
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
New Crucial 4GB DDR4 3200MHz PC4-25600 Laptop SODIMM Memory Ram CT4G4SFS63 | 52 zł |
Crucial 8GB (2X4GB) DDR4 3200MHz PC4-25600 Laptop SODIMM Memory Ram CT4G4S | 88 zł |
Crucial 16GB 4X4GB DDR4 3200MHz PC4-25600 Laptop SODIMM Memory Ram CT4G4SF | 160 zł |
Модификації Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb
Ціни на Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS8213 | від 76 zł | 2 пропозиції | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS824A | від 70 zł | 10 пропозицій | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS624A | від 80 zł | 2 пропозиції | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS8266 | від 50 zł | 10 пропозицій | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS632A | від 52 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо