Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS632A
Crucial CT4G4SFS632A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS632A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Crucial 4GB DDR4 3200MHz PC4-25600 Laptop SODIMM Memory Ram CT4G4SFS63 | 52 zł |
Crucial 8GB (2X4GB) DDR4 3200MHz PC4-25600 Laptop SODIMM Memory Ram CT4G4S | 88 zł |
Crucial 16GB 4X4GB DDR4 3200MHz PC4-25600 Laptop SODIMM Memory Ram CT4G4SF | 160 zł |
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS8213 | od 76 zł | 2 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS824A | od 70 zł | 10 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS624A | od 80 zł | 2 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS8266 | od 50 zł | 10 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS632A | od 52 zł | 3 oferty |
Polecamy