Комп'ютерні колонки Creative Inspire T10
Відео 6 |
Creative Inspire T10 |
|
Колонки формату 2.0 середнього цінового рівня, розраховані насамперед на любителів насичених низьких частот: корпус оснащений фазоінвертором, а фірмова технологія BasXPort покращує звучання басів, даючи змогу обійтися без сабвуфера. Потужність — 5 Вт/канал, частотний діапазон 80-20000 Гц розділений на 2 смуги з окремим регулятором тембру. Також варто відзначити магнітне екранування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creative 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creative.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creative Inspire T10
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Creative Inspire T10 głośnik biurkowy czarny 51MF1600AA000 | 159 zł |
Creative Inspire T10 2.0 | 196 zł |
Głośniki komputerowe Creative Inspire T10 (51MF1600AA000) | 195 zł |
Głośniki Creative 2.0 Inspire T10 | 201 zł |
Creative Labs Inspire T10 | 306 zł |
Creative 2.0 Inspire T10 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 218 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості комп'ютерних колонок Creative Inspire T10:
- Технологія BasXPort™ гарантує відтворення сильних басів динаміками-супутниками. При цьому немає необхідності в окремому сабвуфері
РекомендуємоПорівняти в таблиці →