Зимова шина Continental WinterContact TS870P 235/45 R21 101W
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870P 235/45 R21 101W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870P 235/45 R21 101W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental WinterContact TS 870 P (235/45 R21 101W) 03558990000 | 1 524 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/45 R21 101W XL EVc ) 03558990000 | 1 560 zł |
Continental WinterContact TS 870 P ( 235/45 R21 101W XL EVc ) | 1 570 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870P 235/45 R21 101W
Ціни на Continental WinterContact TS870P 235/45 R21 101W |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 235/45 R21 101T | від 1 209 zł | 4 пропозиції | ||
Continental WinterContact TS870P 235/45 R21 101T Seal | від 1 506 zł | 3 пропозиції | ||
Continental WinterContact TS870P 235/45 R21 101W | від 1 524 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →