Мотошина Continental TKC 70 150/70 R18 70T (0244387)
Відео 23Фото 6 |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental TKC 70 150/70 R18 70T
Ціни на Continental TKC 70 150/70 R18 70T |
---|---|---|---|---|
Continental TKC 70 3 -21 51T | від 395 zł | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 70 4 -18 64T | від 507 zł | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 70 90/90 -21 54H | від 463 zł | 4 пропозиції | ||
Continental TKC 70 90/90 -21 54T | від 427 zł | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 70 100/90 -19 57T | від 436 zł | 9 пропозицій | ||
Continental TKC 70 110/80 R18 58H | від 533 zł | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 70 110/80 R19 59V | від 536 zł | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 70 120/70 R17 58W | від 649 zł | 6 пропозицій | ||
Continental TKC 70 120/70 R19 60V | від 567 zł | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 70 120/90 -17 64T | від 527 zł | 4 пропозиції | ||
Continental TKC 70 130/80 -17 65T | від 570 zł | 4 пропозиції | ||
Continental TKC 70 140/80 R17 69H | від 659 zł | 6 пропозицій | ||
Continental TKC 70 150/70 R17 69V | від 675 zł | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 70 150/70 R18 70H | від 667 zł | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 70 160/60 R17 69W | від 729 zł | 6 пропозицій | ||
Continental TKC 70 170/60 R17 72V | від 708 zł | 6 пропозицій | ||
Continental TKC 70 180/55 R17 73W | від 836 zł | 5 пропозицій |