Літня шина Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y Audi RS
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y Audi RS |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y Audi RS
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 6 ( 245/35 ZR19 (93Y) XL EVc, RO1 ) 03566590000 | 936 zł |
Continental SportContact 6 (245/35 R19 93Y) 03579800000 | 930 zł |
Continental SportContact 6 ( 245/35 R19 93Y XL EVc, RO2 ) | 928 zł |
Opona Continental 245/35R19 SportContact 6 93Y XL RO2 - opony letnie 35798 | 837 zł |
Continental SportContact 6 ( 245/35 R19 93Y XL EVc, RO2 ) 03579800000 | 917 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y Audi RS
Ціни на Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y Audi RS |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y | від 835 zł | 4 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y Audi | від 838 zł | 4 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y Audi RS | від 837 zł | 10 пропозицій | ||
Continental SportContact 6 245/35 R19 93Y Mercedes-AMG | від 895 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →