Велошина Continental Race King Performance 27.5x2.2
Фото 7 |
Continental Race King Performance 27.5x2.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Race King Performance 27.5x2.2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona rowerowa CONTINENTAL Race King 27.5 x 2.2 MTB CO0150154 | 85 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Race King 27.5 x 2.2 MTB CO0150154 CO0150433 | 85 zł |
Модификації Continental Race King Performance 27.5x2.2
Ціни на Continental Race King Performance 27.5x2.2 |
---|---|---|---|---|
Continental Race King Performance 27.5x2.0 | від 63 zł | 16 пропозицій | ||
Continental Race King Performance 27.5x2.2 | від 85 zł | 3 пропозиції | ||
Continental Race King Performance 29x2.0 | від 88 zł | 2 пропозиції | ||
Continental Race King Performance 29x2.2 | від 88 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →