Літня шина Continental EcoContact 6Q 235/50 R20 104H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6Q 235/50 R20 104H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6Q 235/50 R20 104H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6Q (235/50 R20 104H) 03132480000 | 789 zł |
Continental EcoContact 6Q ( 235/50 R20 104H XL EVc ) 03132480000 | 796 zł |
Continental EcoContact 6Q ( 235/50 R20 104H XL EVc ) | 806 zł |
Opony letnie 235/50R20 104H EcoContact 6 Continental 2023 | 690 zł |
Модификації Continental EcoContact 6Q 235/50 R20 104H
Ціни на Continental EcoContact 6Q 235/50 R20 104H |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6Q 235/50 R20 100T Seal | від 722 zł | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6Q 235/50 R20 104H | від 690 zł | 4 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6Q 235/50 R20 104T Seal | від 745 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →