Літня шина Continental EcoContact 6 225/60 R17 99Y
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 225/60 R17 99Y 225/60 R17 99 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 225/60 R17 99Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (225/60 R17 99Y) 03116510000 | 806 zł |
Continental EcoContact 6 ( 225/60 R17 99Y AO, EVc ) 03116510000 | 837 zł |
Continental EcoContact 6 ( 225/60 R17 99Y AO, EVc ) | 847 zł |
Opona Continental 225/60R17 EcoContact 6 99Y AO - opony letnie 311651 | 729 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 225/60 R17 99Y
Ціни на Continental EcoContact 6 225/60 R17 99Y |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 225/60 R17 99Y | від 729 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →