Літня шина Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (215/60 R16 95H) 03115650000 | 648 zł |
Opona Continental 215/60R16 EcoContact 6 95H - opony letnie 311565 | 609 zł |
Continental EcoContact 6 ( 215/60 R16 95H EVc ) 03115650000 | 672 zł |
Opony letnie 215/60R16 95H EcoContact 6 Continental | 557 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H
Ціни на Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95H | від 609 zł | 4 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95V | від 643 zł | 8 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95V Audi | від 710 zł | 3 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 215/60 R16 95V Seal | від 778 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →