Зимова шина Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V
Відео 2Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V 255/45 R19 100 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiWinterContact TS 830P (255/45 R19 100V) 03532180000 | 1 336 zł |
Opona Continental 255/45R19 CONTIWINTERCONTACT TS830P 100 V FR N0 - opony | 1 123 zł |
Continental ContiWinterContact TS 830P ( 255/45 R19 100V, N0 ) 03532180000 | 1 357 zł |
Continental ContiWinterContact TS 830P ( 255/45 R19 100V, N0 ) | 1 373 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V
Ціни на Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS830P 255/45 R19 100V | від 1 123 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →