Літня шина Continental ContiSportContact 5 285/40 R21 109Y
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 285/40 R21 109Y 285/40 R21 109 Y 285/40 R21 109 Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 285/40 R21 109Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5 (285/40 R21 109Y) 03568650000 | 1 590 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 285/40 R21 109Y XL AO, SUV ) 03568650000 | 1 867 zł |
Opony letnie 285/40R21 109Y ContiSportContact 5 Continental | 1 211 zł |
Opony letnie 285/40R21 109Y ContiSportContact 5 Continental 2023 | 1 304 zł |
Opony letnie 285/40R21 109Y ContiSportContact 5 Continental 2024 | 1 308 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 285/40 R21 109Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5 285/40 R21 109Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 285/40 R21 109Y | від 1 211 zł | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 285/40 R21 109Y Audi | від 1 269 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →