Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi 255/45 R20 101 W Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5 ( 255/45 R20 101W AO, SUV ) 03115520000 | 1 147 zł |
Continental ContiSportContact 5 (255/45 R20 101W) 03115520000 | 1 190 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 255/45 R20 101W AO, SUV ) | 1 161 zł |
Opona Continental 255/45R20 ContiSportContact 5 101W AO, SUV - opony teren | 1 096 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/45 R20 101W Audi | від 1 096 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →