Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/40 R19 100W
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/40 R19 100W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 255/40 R19 100W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5 ( 255/40 R19 100W XL ContiSilent, VOL ) 03 | 936 zł |
Continental ContiSportContact 5 (255/40 R19 100W) 03579770000 | 994 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 255/40 R19 100W XL ContiSilent, VOL ) | 1 013 zł |
Opona Continental 255/40R19 ContiSportContact 5 100W XL ContiSilent VOL - | 869 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/40 R19 100W
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/40 R19 100W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/40 R19 96W Run Flat BMW/Mini | від 807 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/40 R19 100W | від 869 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/40 R19 100W Volvo | від 772 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →