Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R18 104H
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R18 104H 245/50 R18 100 Y 245/50 R18 104 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R18 104H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (245/50 R18 104H) 03110270000 | 973 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/50 R18 104H XL EVc, MO-V ) 03110270000 | 914 zł |
Opona Continental 245/50R18 PremiumContact 6 104H XL MO-V - opony letnie 3 | 829 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/50 R18 104H XL EVc, MO-V ) | 992 zł |
Opony letnie 245/50R18 104H PremiumContact 6 Continental 2023 | 836 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R18 104H
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R18 104H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R18 100Y | від 888 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R18 104H | від 829 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →