Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R18 93Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R18 93Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R18 93Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 245/40 R18 93Y EVc ) 03570950000 | 849 zł |
Continental PremiumContact 6 (245/40 R18 93Y) 03570950000 | 717 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/40 R18 93Y EVc ) | 861 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R18 93Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R18 93Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R18 93Y | від 717 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R18 97Y | від 656 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R18 97Y Mercedes-Benz | від 635 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →