Термобокси Coleman 36 QT Xtreme
Coleman 36 QT Xtreme |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Coleman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Coleman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості термосумки Coleman 36 QT Xtreme:
- Відкидна кришка з підстаканниками
Модификації Coleman 36 QT Xtreme
Ціни на Coleman 36 QT Xtreme |
---|---|---|---|---|
Coleman 52 QT Xtreme | від 408 zł | 15 пропозицій | ||
Coleman 70 QT Xtreme | від 575 zł | 21 пропозиція | ||
Coleman 100 QT Xtreme Cooler | від 945 zł | 11 пропозицій |