IP-телефон Cisco Unified 9971
Cisco Unified 9971
Тип:дротовий
Протоколи:SIP
Інтерфейси:USB
Мультимедіа:Wi-Fi
Кількість телефонних ліній:6
Всі характеристики
Характеристики Unified 9971
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco Unified 9971
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cisco IP 9971 CP-9971-C-K9 | 866 zł |
CISCO Unified IP Phone 9971 biały Slimline zestaw ręczny CP-9971-WL-K9= | 250 zł |
Cisco 9971 Antracyt Zestaw słuchawkowy przewodowy LCD telefon IP CP-9971-C | 3 773 zł |
Cisco CP-9971-CL-CAM-K9 - Unified IP Phone 9971 Slimline - Telefon wideo I | 3 490 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →