IP-телефон Cisco Unified 8945
Cisco Unified 8945
Тип:дротовий
Протоколи:SIP, SCCP
Кількість телефонних ліній:4
Всі характеристики
Характеристики Unified 8945
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco Unified 8945
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cisco Unified IP Phone 8945 Standard - I CP-8945-K9= | 474 zł |
CP-8945-K9 - Cisco Unified Phone 8945 Phantom Grey Standard Handset | 306 zł |
Cisco IP 8945 Bluetooth funkcja głośnomówiąca telefon systemowy telefon IP | 1 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →