Telefon VoIP Cisco Unified 9971
Cisco Unified 9971
Rodzaj:przewodowy
Protokoły:SIP
Interfejsy:USB
Multimedia:Wi-Fi
Liczba linii telefonicznych:6
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Unified 9971
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco Unified 9971
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cisco IP 9971 CP-9971-C-K9 | 866 zł |
CISCO Unified IP Phone 9971 biały Slimline zestaw ręczny CP-9971-WL-K9= | 250 zł |
Cisco 9971 Antracyt Zestaw słuchawkowy przewodowy LCD telefon IP CP-9971-C | 3 773 zł |
Cisco CP-9971-CL-CAM-K9 - Unified IP Phone 9971 Slimline - Telefon wideo I | 3 490 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →