Telefon VoIP Grandstream GXP2160
Zdjęcia 3 |
Grandstream GXP2160
Rodzaj:przewodowy
Protokoły:SIP
Interfejsy:USB
Liczba linii telefonicznych:6
Liczba kont VoIP:6
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne GXP2160
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grandstream 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grandstream.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grandstream GXP2160
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grandstream GXP 2160 HD TIP-GRS-042 | 539 zł |
Telefon GrandStream GXP 2160 | 557 zł |
Telefon VoIP Grandstream GRP 2636 HD (Bluetooth) | 699 zł |
Grandstream Gxp2160 Voip Telephone Posrebrzany | 598 zł |
Telefon VoIP Grandstream GRP 2624 HD (Bluetooth) | 529 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu voip Grandstream GXP2160:
- Protokoły: DHCP, DNS-SRV, PPPoE, STUN, TR-069, TLS, LLDP, LDAP
- Prognoza pogody
- 24 programowalne przyciski
PolecamyPorównaj w tabeli →