Комутатор Cisco IE-2000-4TS-G-B
Cisco IE-2000-4TS-G-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco IE-2000-4TS-G-B
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Switch Cisco IE-2000-4TS-G-B | 6 302 zł |
Cisco IE-2000-4TS-G-B switch zarządzalny Fast IE-2000-4TS-G-B | 6 361 zł |
IE-2000-4TS-G-B - 4 FE RJ45 ports, 2 GE SFP ports, Lan Base, Cisco IE2000 | 8 486 zł |
Cisco Ie-2000-4ts-g-b Switch 6 Ports Czarny | 3 755 zł |
Cisco IE-2000-4TS-G-B switch zarządzalny Fast IE-2000-4TS-G-B | 6 371 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Cisco IE-2000-4TS-G-B
Ціни на Cisco IE-2000-4TS-G-B |
---|---|---|---|---|
Cisco IE-2000-4TS-G-B | від 3 755 zł | 9 пропозицій | ||
Cisco IE-2000-8TC-G-B | від 7 696 zł | 2 пропозиції | ||
Cisco IE-2000-8TC-B | від 6 929 zł | 1 пропозиція | ||
Cisco IE-2000-16TC-B | від 12 288 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →