Switch Cisco IE-2000-4TS-G-B
Cisco IE-2000-4TS-G-B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cisco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cisco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cisco IE-2000-4TS-G-B
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Switch Cisco IE-2000-4TS-G-B | 6 302 zł |
Cisco IE-2000-4TS-G-B switch zarządzalny Fast IE-2000-4TS-G-B | 6 361 zł |
IE-2000-4TS-G-B - 4 FE RJ45 ports, 2 GE SFP ports, Lan Base, Cisco IE2000 | 8 486 zł |
Cisco Ie-2000-4ts-g-b Switch 6 Ports Czarny | 3 755 zł |
Switch Cisco IE-2000-4TS-G-B | 6 252 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Cisco IE-2000-4TS-G-B
Ceny na Cisco IE-2000-4TS-G-B |
---|---|---|---|---|
Cisco IE-2000-4TS-G-B | od 3 755 zł | 8 oferty | ||
Cisco IE-2000-8TC-G-B | od 7 696 zł | 3 oferty | ||
Cisco IE-2000-8TC-B | od 6 929 zł | 1 oferta | ||
Cisco IE-2000-16TC-B | od 12 288 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →