Велокомп'ютер / спідометр CATEYE Velo 7 CC-VL520
CATEYE Velo 7 CC-VL520
Тип:дротовий
Дисплей:2 рядковий
Статистика:швидкість
Всі характеристики
Характеристики Velo 7 CC-VL520
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CATEYE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CATEYE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CATEYE Velo 7 CC-VL520
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cateye Velo 7 Relacje dorosłe unisex czarny unikalny rozmiar 1603350 | 70 zł |
Cateye Velo 7 3524056 | 87 zł |
Cateye Licznik rowerowy CATEYE VELO 7 CC-VL520 uniwersalny | 81 zł |
Licznik rowerowy CATEYE VELO 7 CC-VL520 | 74 zł |
Zähler Cateye Velo 7 wired 256047 | 53 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →