Наручний годинник Casio WS-1500H-2A
Фото 4 |
Casio WS-1500H-2A |
|
Індикатор риболовлі визначає час, що найбільш підходить для риболовлі. Відображається вік Місяця на конкретну дату, є графік фаз Місяця.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio WS-1500H-2A
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WS-1500H -2AVEF WS-1500H -2AVEF | 224 zł |
Casio WS-1500H-2AVEF - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzowanym skl | 166 zł |
Zegarek męski Casio Sport | 224 zł |
Zegarek Casio WS-1500H-2AVEF - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOST) | 224 zł |
ZEGAREK CASIO WS 1500H-2AV - ORYGINAŁ, 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA 24H FREE, | 158 zł |
Casio WS-1500H-2AVEF - Szybka i bezpieczna dostawa Gratis | 166 zł |
Zegarek Casio WS-1500H-2AVEF - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPOST) | 224 zł |
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio WS-1500H-2A:
- Щогодинний сигнал
- Автоматичний календар до 2099 року
- Післясвітіння
- Індикатор риболовлі
- Функція увімкнення/вимкнення звуку
- Включення/відключення літнього часу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →