Наручний годинник Casio G-Shock GA-700-1B
Відео 14Фото 5 |
Casio G-Shock GA-700-1B |
|
Захищені кварцові наручні чоловічі годинники з гібридним циферблатом і функцією переміщення стрілок. Належать до популярної серії Casio G-Shock, яка призначена для використання в екстремальних умовах прискорень, вібрації і підвищеної вологості. Будуть корисні спортсменам, чудово підходять для занять плаванням і будь-якими водними видами спорту. Мають характерний фірмовий дизайн великого пластикового корпусу, який, не дивлячись на значні розміри, має порівняно невелику вагу.
Високий безель і тверде мінеральне скло надійно захищають ефектний комбінований стрілково-цифровий циферблат. Незважаючи на складну структуру елементів оформлення, показання годинника Casio GA-700-1B відмінно читаються побіжним поглядом. Завдяки світлодіодному підсвічуванню Super Illuminator з налаштованим часом післясвітіння і люмінесцентної розмітці, показання добре видно навіть у повній темряві. Водонепроникність класу WR 200m, дозволяє на опасться води і здійснювати занурення на глибину до 20 м (без акваланга), а зручний, еластичний і міцний поліуретановий подвійний ремінець з класичною застібкою надійно утримує годинник на руці в будь-якій ситуації. При помірному використанні підсвічування ресурсу штатної літієвої батареї CR2016 досить на 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GA-700-1B
Усі ціни 11 →Casio G-Shock GA-700-1BER - Mężczyzna - 53 mm - Cyfrowy - Kwarc - Szkiełko | 629 zł |
Zegarek Casio G-SHOCK GA-700 -1BER | 566 zł |
CASIO G-SHOCK Original GA-700-1BER GA-700 -1BER | 566 zł |
Casio G-Shock GA-700-1BER - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowolo | 429 zł |
Zegarek Casio GA-700-1BER G-Shock GA-700 -1BER | OFICJALNY SKLEP | RATY 0 | 566 zł |