Наручний годинник Casio Edifice EFR-526L-1A
Відео 5Фото 5 |
Casio Edifice EFR-526L-1A |
|
Точні і надійні чоловічі кварцові наручні годинники у водонепроникному корпусі з колекції 2017-го модельного року Edifice Classic. Позиціонуються виробником як продукт середньої цінової категорії, призначені для найширшого кола споживачів. Стильний класичний дизайн сталевого корпусу (нержавіюча сталь) вдало поєднується зі стрілочним циферблатом, на якому передбачено три додаткових віконця.
Вони необхідні для реалізації функцій хронографа, точність якого дозволяє фіксувати часові проміжки з дискретністю 0,1 сек. Наручний годинник Casio EFR-526L-1A органічно виглядають в поєднанні зі строгим діловим костюмом, так і з одягом стилю casual і sport-casual. Вони обладнані міцним мінеральним склом і отримують живлення від малогабаритної і ємною батареї SR920SW, заряду якої вистачить на два роки роботи кварцового механізму.
Годинник не мають активного підсвічування, але мітки стрілок і циферблата вкриті якісним люмінесцентним світлонакопичуючим складом з дуже тривалим післясвітінням. Комплектуються шкіряним ремінцем з класичною застібкою. Корпус має надійний захист від попадання води за стандартом ISO 2281, годинник можна залишати на руці під час плавання або короткочасного занурення на невелику глибину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio Edifice EFR-526L-1A
Усі ціни 6 →Zegarek męski Czarny CASIO EDIFICE EFR-526L-1AVUEF Na pasku | 435 zł |
Edifice Momentum EFR-526L-1AVUEF EFR-526L -1AVUEF | 539 zł |
Casio Edifice EFR-526L-1AVUEF - Moliwa dostawa za darmo | 366 zł |
Zegarek kwarcowy Casio, EFR-526L-1AVUEF, Edifice | 524 zł |
Zegarek Męski Casio EFR-526L-1AVUEF Edifice Momentum EFR-526L -1AVUEF | OF | 539 zł |
Zegarek EDIFICE EFR-526L-1AVUEF EFR-526L -1AVUEF - Natychmiastowa WYSYŁKA | 539 zł |