Zegarek Casio Edifice EFR-526L-1A
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Casio Edifice EFR-526L-1A |
|
Precyzyjny i niezawodny męski zegarek kwarcowy w wodoodpornej obudowie z kolekcji Edifice Classic 2017. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony dla jak najszerszego grona konsumentów. Stylowy classic design stalowej koperty (stal nierdzewna) z powodzeniem łączy się z tarczą wskazówkową, która ma trzy dodatkowe otwory. Są niezbędne do realizacji funkcji chronografu, którego dokładność pozwala na ustalenie przedziałów czasowych z dyskretnością 0,1 sek.
Zegarek Casio EFR-526L-1A prezentuje się organicznie zarówno w połączeniu ze strojem biznesowym, jak i z ubraniami codziennymi lub sportowo-casualowymi. Wyposażone są w wytrzymałe szkło mineralne i zasilane małą baterią SR920SW o dużej pojemności, która wystarcza na dwa lata działania mechanizmu kwarcowego. Zegarek nie posiada aktywnego podświetlenia, ale wskazówki i znaczniki na tarczy pokryte są wysokiej jakości luminescencyjnym związkiem gromadzącym światło z bardzo długim poświatą. Wyposażony w skórzany pasek z klasyczną klamrą. Etui posiada niezawodną ochronę przed wnikaniem wody zgodnie z normą ISO 2281; zegarek można pozostawić na nadgarstku podczas pływania lub krótkotrwałego nurkowania na płytkiej głębokości.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio Edifice EFR-526L-1A
Zegarek kwarcowy Casio, EFR-526L-1AVUEF, Edifice | 524 zł |
Zegarek męski Czarny CASIO EDIFICE EFR-526L-1AVUEF Na pasku | 435 zł |
Edifice Momentum EFR-526L-1AVUEF EFR-526L -1AVUEF | 539 zł |
Casio Edifice EFR-526L-1AVUEF - Zosta staym klientem i kupuj jeszcze tanie | 366 zł |
Zegarek Casio Edifice EFR-526L-1AVUEF Silver/Black | 540 zł |