Наручний годинник Casio DW-291H-1B
Casio DW-291H-1B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio DW-291H-1B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek męski Casio DW-291H-1BVEF (ZG-013799) 208-23-000-016432-814 | 249 zł |
Zegarek Męski Casio Dw-291H-1Bvcf (Zd150B) | 207 zł |
Casio DW-291H-1BVEF > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 259 zł |
Casio DW-291H-1BV | 278 zł |
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio DW-291H-1B:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →