Дитяче автокрісло Caretero Mundo
Фото 13 |
Caretero Mundo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caretero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caretero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caretero Mundo
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CARETERO MUNDO FOTELIK SAMOCHODOWY OBROTOWY ISOFIX 0-36 KG CZARNY | 474 zł |
Fotelik samochodowy Caretero CARETERO FOTELIK MUNDO ISOFIX 0-36KG GREY | 399 zł |
Caretero Mundo Grey Fotelik obrotowy 0-36kg | 444 zł |
Caretero Caretero Mundo Grey Fotelik obrotowy 0-36kg | 444 zł |
Caretero, Mundo, Fotelik samochodowy, Szary, 0-36 kg | 401 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Caretero Mundo:
- Ширина сидіння: 31 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →