Fotelik samochodowy Caretero Mundo
Zdjęcia 13 |
Caretero Mundo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Caretero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Caretero.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Caretero Mundo
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CARETERO MUNDO FOTELIK SAMOCHODOWY OBROTOWY ISOFIX 0-36 KG CZARNY | 474 zł |
Fotelik samochodowy Caretero CARETERO FOTELIK MUNDO ISOFIX 0-36KG GREY | 399 zł |
Caretero Mundo Grey Fotelik obrotowy 0-36kg | 444 zł |
Caretero Caretero Mundo Grey Fotelik obrotowy 0-36kg | 444 zł |
Caretero, Mundo, Fotelik samochodowy, Szary, 0-36 kg | 401 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Caretero Mundo:
- Szerokość siedziska: 31 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →