Кондиціонер Camry CR 7853 25 м²
Фото 11 |
Camry CR 7853 25 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від 15 °C
Споживання:950/750 Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CR 7853
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 7853 25 м²
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Camry CR 7853 9000BTU klimatyzator z WiFi i ogrzewaniem mobilne klimatyzat | 1 449 zł |
Podłogowy Camry CR 7853 WI-FI biały AGDM-KLI-CMY-026 | 1 119 zł |
KLIMATYZATOR PRZENOŚNY FUNKCJA GRZANIA WI-FI 2600W 4 Tryby Pracy LED Camry | 1 142 zł |
Klimatyzator Camry CR 7853 9000btu z wi-fi i ogrzewaniem | 1 079 zł |
Klimatyzator Camry CR 7853, 9000 BTU, ogrzewanie | 1 399 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →