Кондиціонер Camry CR 7912 26 м²
Фото 12 |
Camry CR 7912 26 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:26 м²
Споживання:950/- Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CR 7912
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 7912 26 м²
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Podłogowy Camry CR 7912 AGDM-KLI-CMY-017 | 928 zł |
Adler Klimatyzator przenośny CAMRY CR 7912 | 1 024 zł |
Klimatyzator CAMRY CR 7912, 9000 BTU | 1 189 zł |
Klimatyzator przenośny CAMRY CR 7912 9000BTU | 893 zł |
Camry Air conditioner CR 7912 Number of speeds 2, Fan function, White, Rem | 1 202 zł |
Klimatyzator przenośny CAMRY CR 7912 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 966 zł |
CR 7912 Klimatyzator 9000btu | 950 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →