Всесезонна шина Bridgestone Weather Control A005 Evo 195/60 R15 92V
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Weather Control A005 Evo 195/60 R15 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Weather Control A005 Evo 195/60 R15 92V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Weather Control A005 Evo (195/60 R15 92V) 19389 | 418 zł |
Bridgestone Weather Control A005 Evo ( 195/60 R15 92V XL ) | 426 zł |
Bridgestone Weather Control A005 Evo ( 195/60 R15 92V XL ) 19389 | 421 zł |
Opona Bridgestone 195/60R15 WEATHER CONTROL A005 EVO 92 V XL - opony całor | 389 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →