Літня шина Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y 255/35 R21 98 Y 255/35 R21 101 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 ( 255/35 R21 98Y XL AO, B-Silent ) 9602 | 1 327 zł |
Bridgestone Turanza T005 (255/35 R21 98Y) 9602 | 1 325 zł |
Opona Bridgestone 255/35R21 Turanza T005 98Y - opony letnie 9602 | 1 268 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 255/35 R21 98Y XL AO, B-Silent ) | 1 344 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y
Ціни на Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y | від 1 268 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 101Y | від 1 372 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →