Opona letnia Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y 255/35 R21 98 Y 255/35 R21 101 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 ( 255/35 R21 98Y XL AO, B-Silent ) 9602 | 1 329 zł |
Bridgestone Turanza T005 (255/35 R21 98Y) 9602 | 1 325 zł |
Opona Bridgestone 255/35R21 Turanza T005 98Y - opony letnie 9602 | 1 268 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 255/35 R21 98Y XL AO, B-Silent ) | 1 344 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y
Ceny na Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 98Y | od 1 268 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 255/35 R21 101Y | od 1 397 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →