Літня шина Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 ( 225/50 R17 98W XL ) 10905 | 692 zł |
Bridgestone Turanza T005 (225/50 R17 98W) 10905 | 626 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/50 R17 98W XL ) | 701 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W
Ціни на Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y | від 618 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz | від 574 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y Run Flat Mercedes-Benz | від 723 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W | від 626 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y | від 690 zł | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Audi | від 653 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y BMW/Mini | від 612 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat | від 647 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →