Opona letnia Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (225/50 R17 98W) 10905 | 626 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/50 R17 98W XL ) 10905 | 698 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/50 R17 98W XL ) | 707 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W
Ceny na Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y | od 589 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz | od 574 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y Run Flat Mercedes-Benz | od 723 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W | od 626 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y | od 690 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Audi | od 634 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y BMW/Mini | od 612 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat | od 635 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →