Opona letnia Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini 225/50 R17 94 W RunFlat 225/50 R17 94 W RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 94 W RunFlat Mercedes-Benz 225/50 R17 98 V 225/50 R17 98 Y Audi 225/50 R17 98 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 Run Flat (225/50 R17 94W) 2028000 | 671 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 225/50 R17 94W *, runflat ) 2028000 | 737 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 225/50 R17 94W *, runflat ) | 746 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini
Ceny na Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat | od 1 329 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini | od 671 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat Mercedes-Benz | od 579 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V | od 943 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98Y Audi | od 549 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98Y Run Flat BMW/Mini | od 609 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →