Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 98W
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 98W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 98W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 225/50 R17 98W PRIMACY 4 XL 3528709610568 | 845 zł |
Michelin Primacy 4+ (225/50 R17 98W) 961056 | 746 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/50 R17 98W XL ) 961056 | 745 zł |
Opona Michelin 225/50R17 Primacy 4+ 98W - opony letnie 961056 | 613 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/50 R17 98W XL ) | 754 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 98W
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 94V | od 626 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 94W | od 619 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 94Y | od 606 zł | 7 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 98V | od 598 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 98W | od 613 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/50 R17 98Y | od 639 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →