Літня шина Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97V
Відео 2Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97V
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T001 ( 225/55 R17 97V ) 5911 | 704 zł |
Bridgestone Turanza T001 (225/55 R17 97V) 8763 | 646 zł |
Bridgestone Turanza T001 ( 225/55 R17 97V ) | 627 zł |
Opona Bridgestone 225/55R17 T001 ATECA"16 97V - opony letnie 8763 | 564 zł |
Bridgestone Turanza T001 (225/55 R17 97V) 5911 | 702 zł |
Bridgestone Turanza T001 ( 225/55 R17 97V ) 8763 | 621 zł |
Bridgestone Turanza T001 ( 225/55 R17 97V ) | 712 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97V
Ціни на Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97V | від 564 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97W | від 651 zł | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97W BMW/Mini | від 736 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T001 225/55 R17 97W Run Flat | від 708 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →