Літня шина Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R17 97Y
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R17 97Y 225/55 R17 97 Y 225/55 R17 101 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R17 97Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dunlop Sport Maxx RT2 (225/55 R17 97Y) 532433 | 561 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/55 R17 97Y *, MO ) | 559 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/55 R17 97Y *, MO ) 532433 | 569 zł |
Opona Dunlop 225/55R17 SPORT MAXX RT 2 97 Y MFS * MO - opony letnie 532433 | 635 zł |
Opona letnia DUNLOP SP SPORT MAXX RT2 225/55R17 97Y MFS MO * | 630 zł |
Відеоогляди
Модификації Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R17 97Y
Ціни на Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R17 97Y | від 559 zł | 6 пропозицій | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R17 101Y | від 720 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →