Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 255/35 R21 98W
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 255/35 R21 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 255/35 R21 98W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 (255/35 R21 98W) 19191 | 1 332 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 255/35 R21 98W XL EVc ) 19191 | 1 401 zł |
Opona Bridgestone 255/35R21 LM005 98W XL - opony zimowe 19191 | 1 297 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 255/35 R21 98W XL EVc ) | 1 418 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →