Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 255/35 R21 98W
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 255/35 R21 98W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 255/35 R21 98W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 (255/35 R21 98W) 19191 | 1 332 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 255/35 R21 98W XL EVc ) 19191 | 1 401 zł |
Opona Bridgestone 255/35R21 LM005 98W XL - opony zimowe 19191 | 1 297 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 255/35 R21 98W XL EVc ) | 1 418 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →