Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 225/40 R18 92V
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 225/40 R18 92V ТОП-5хороше зчеплення 225/40 R18 92 V 225/40 R18 92 V Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 225/40 R18 92V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/40 R18 92V XL EVc ) 15333 | 678 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/40 R18 92V XL EVc ) | 685 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (225/40 R18 92V) 15333 | 668 zł |
Opony zimowe 225/40R18 92V Blizzak LM005 Bridgestone | 622 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 225/40 R18 92V
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 225/40 R18 92V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 225/40 R18 92V | від 622 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/40 R18 92V Audi | від 643 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →