Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/55 R16 94V XL EVc ) 15303 | 1 140 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (205/55 R16 94V) 15303 | 1 132 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/55 R16 94V XL EVc ) | 1 154 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 91H | від 456 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 91T | від 425 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94H | від 529 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V | від 1 132 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →