Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/55 R16 94V XL EVc ) 15303 | 1 140 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (205/55 R16 94V) 15303 | 1 132 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/55 R16 94V XL EVc ) | 1 154 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 91H | od 456 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 91T | od 425 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94H | od 529 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 205/55 R16 94V | od 1 132 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →