Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 205/50 R17 93H
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 205/50 R17 93H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 205/50 R17 93H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 (205/50 R17 93H) 18262 | 745 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/50 R17 93H XL AO ) | 688 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/50 R17 93H XL AO ) 18262 | 680 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 205/50 R17 93H
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 205/50 R17 93H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 205/50 R17 93H | від 680 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Blizzak LM005 205/50 R17 93V | від 588 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 205/50 R17 93V Run Flat | від 778 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →