Блендер Braun MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti білий
Braun MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti |
|
Класичний занурювальний блендер середньої цінової категорії. В основі пристрою знаходиться двигун потужністю 700 Вт, чого цілком достатньо для того, щоб швидко і якісно виконати буденні кулінарні завдання, які ставляться перед технікою цього типу. Комплектація пристрою припускає наявність ніжки-блендера, гострого ножа для подрібнювача та віночків для збивання. Також передбачена невелика чаша об'ємом 0,35 л.
Залежно від типу оброблюваних продуктів, користувач може змінювати інтенсивність роботи блендера Braun MQ 3025 — виробником передбачено 2 швидкісних режиму. Живлення відбувається від мережі. Варто звернути увагу на міцну та надійну ніжку, при виробництві якої був використаний нержавіючий метал; купольна форма ніжки дозволяє пристрою найбільш ефективно змішувати продукти. При цьому бризки не летять в сторони і робоча поверхня на кухні залишається чистою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti білий
Усі ціни 6 →Braun Multiquick 3 Blender Ręczny Biały/Niebieski 350 ml MQ3025 | 169 zł |
BRAUN Blender BRAUN MultiQuick MQ3025WH Spaghetti Biało-niebieski | 200 zł |
Blender Braun MQ3025WH | 210 zł |
Blender ręczny BRAUN MQ3025WH Spaghetti | 210 zł |
Braun Household 0X22111219 MQ 3025 mikser ręczny PC biały/niebieski/stal n | 325 zł |
Blender ręczny BRAUN MultiQuick 3 MQ3025 Omelette | 169 zł |