Електрочайник Braun Breakfast1 WK 1100 2200 Вт 1.7 л
Фото 14 |
Braun Breakfast1 WK 1100 2021 рік |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Breakfast1 WK 1100 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 15 →Braun Hogar Breakfast1 czajnik elektryczny z obrotową podstawą 360 pojemno | 118 zł |
BRAUN Czajnik BRAUN WK1100WH Biało-czarny | 118 zł |
Czajnik elektryczny Braun WK 1100 Biały WK 1100 WH | 119 zł |
Czajnik BRAUN Breakfast1 WK 1100 Biały | 118 zł |
Czajnik BRAUN Breakfast1 WK 1100 Biały | 118 zł |
Модель WK 1100 з колекції Breakfast 1 від Braun представлена на полицях магазинів побутової техніки в декількох колірних схемах розмальовки: глянсовою чорною, білою з чорними вставками і білою з салатовими елементами в оформленні.
Ергономічна конструкція
Чайник у формі циліндра обладнаний зручною ручкою і ергономічним носиком, що знижує ймовірність пролити окріп повз чашки. Резервуар електрочайника здатний прийняти в себе до 1.7 л води. Рівень його наповнення можна візуально контролювати ззовні - з боків від відповідного віконця нанесена розмітка літражу і кількості чашок, на яке прилад готовий закип'ятити воду.
Швидке кип'ятіння
Широке переднє отвір привертає до легкого наповнення чайника водою з-під крана. Також в моделі застосовується система швидкого кип'ятіння води-200 мл закипає в електрочайнику всього за 45 сек. При повному "завантаженні" Braun Breakfast1 WK 1100 кип'ятить воду протягом приблизно 7-8 хв. «біля керма» приладу поставлений прихований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі потужністю 2200 Вт.
Тверда " п'ятірка»
З недоліків чайника відзначають маркую текстуру глянцевого корпусу, на якій добре видно сліди забруднень і відбитків пальців. Особливо це стосується модифікації чорного кольору. В цілому ж зі своїми прямими обов'язками з підготовки гарячої води модель справляється на тверду «п'ятірку», що виставляє її в світлі одного з найбільш затребуваних брендових електрочайників занедорого.